Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

Zamknięcie serwisu Blox.pl

blox

Drodzy użytkownicy, Bardzo nam przykro, 29 kwietnia 2019 Blox.pl zostanie zamknięty . Wasze blogi to kawałek Waszego życia i jeżeli chcecie kontynuować pisanie i publikowanie, to udostępniamy Wam możliwość pobrania Waszych treści lub przeniesienia b... więcej

Prace konserwacyjne na Blox.pl

blox

W środę 18.04, w godzinach 7.00-7.30 odbędą się prace konserwacyjne w serwisie Blox.pl Zalogowanie się do platformy Blox może być w tym czasie niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

Prace konserwacyjne na Blox.pl

blox

W środę 4 kwietnia, w godzinach 7.00-7.30 odbędą się prace konserwacyjne w serwisie Blox.pl Zalogowanie się do platformy Blox może być w tym czasie niemożliwe. Za utrudnienia przepraszamy.

Reklamy na Blox.pl

blox

Dotychczas reklamy były wyświetlane na blogach nieaktywnych, czyli takich, na których w ciągu 30 dni nie powstała nowa notka. Koszty utrzymania platformy Blox.pl wzrosły i wprowadziliśmy zmianę - nieinwazyjne reklamy są wyświetlane na wszystkich blog... więcej

Prace konserwacyjne 20-21.12

blox

Z wtorku 20.12 na środę 21.12 w godzinach 3:00 - 6:00 nie będzie można korzystać z serwisu Blox.pl. W tym czasie zostaną przeprowadzone prace konserwacyjne. Za utrudnienia przepraszamy.

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci