Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

Konkurs! Zapraszamy na niezwykłą wystawę "Titanic"!

blox

Nie masz planów na początek wakacji? Weź udział w naszym konkursie i przenieś się w niezwykłe miejsce. Wygraj bilety na wystawę „Titanic”. Nie możesz jej przegapić!

Visitors_6Zwiedzający, copyright ®Musealia Entertainment SL

 

Wystawę Titatnic obejrzysz w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, na IV piętrze. Trwa do 9 października, ale nie zwlekaj i weź udział w naszym konkursie, by jak najszybciej zobaczyć niezwykłe eksponaty.

Historia statku i jego katastrofy od lat inspiruje i prowokuje do myślenia. Titatnic stał się swego rodzaju kanonem pop kultury. Owiany tajemnicą, tysiącami domysłów, wzbudza nasze zainteresowanie. Jesteś ciekaw, jak było naprawdę, chcesz poznać ludzi, którzy płynęli, ich historie, zobaczyć przedmioty, które ze sobą zabrali...

Opowiedz nam, jak Ciebie inspiruje historia Titanica! Wygraj bilet na wystawę!

By wziąć udział w konkursie, zamieść na swoim blogu na Blox.pl notkę pod tytułem „Titanic – moje inspiracje”. Możesz zrobić komiks, rysunek, napisać wiersz, zamieścić fotostory lub tekst (minimum 2000 znaków bez spacji). Forma dowolna!

Masz czas od 15 czerwca do 30 czerwca, do godziny 23.59.

4 lipca ogłosimy 15 zwycięzców, którzy dostaną od nas bilety na wystawę Titatnic.

Szczegóły konkursu znajdziesz w REGULAMINIE.

Zapraszamy wraz z organizatorem wystawy oraz magazynem Co Jest Grane 24!

Więcej informacji o wystawie znajdziesz tu. KLIK

First_class_cabinPierwsza klasa, copyright ®Musealia Entertainment SL

 

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • Gość: [podróżnik] *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

  wystawa jest bardzo słaba, osławiona klatka schodowa to tylko fototapeta, a jakaś część eksponatów wcale nie pochodzi z Titanica tylko z innych statków wyprodukowanych przez White-Star Line. Ponadto autentyczność eksponatów dla mnie stoi pod znakiem zapytania. Własnie wróciłem z Pragi, gdzie można zobaczyć tę samą wystawę. Jest sezon, jeśli jest ona w dwóch miastach w Europie, to zapewne jest także w innych miastach? Czy jest aż tyle autentycznych eksponatów by obdzielić nimi kilka wystaw?

 • Gość *.dynamic.chello.pl

  Wystawa jest masakrycznie słaba. Koszt biletów z kosmosu. Schody to fototapeta wyglądająca najzwyczajniej w świecie kiepsko. Eksponaty w większości nie pochodzą z Titanica ale z innych statków linii White Star. Nie polecam. Jeżeli przyjdzie do głowy iść na wystawę we dwoje to zdecydowanie przeznaczcie te ok. 100PLN na wino i miłą kolację w domu :) Na pewno będzie to przyjemniejsze doświadczenie :D

  Pozdrawiam Jarek D.

 • Gość: [plastikpiokio] *.ip4.netico.pl

  NIE chcę się przeniesc na pokład tego statku bo wiem jaki los może mnie spotkac

 • rosanegra6

  Zgłaszam swoją pracę konkursową: wystawa Titanic":
  dylematusyfilmowe.blox.pl/2016/06/Titanic-ndash-moje-inspiracje-Konkurs.html

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci