Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

Polecane wpisy i globalne strony tagów na Blox.pl

blox

W najbliższym czasie wdrażamy dwa nowe rozwiązania na Bloxa.

Pod każdą notką na Waszych blogach dodajemy sekcję "Polecane wpisy". Na podstawie tagów użytych we wpisie, mechanizm dobiera podobne wpisy z Twojego i innych blogów na Blox.pl. Dzięki temu czytelnicy mogą odkryć i przeczytać więcej tekstów na dany temat. W sekcji "Polecane wpisy" znajdują się także wypisy z innych blogów na Blox.pl.
Ty promujesz innych blogerów u siebie, a inni promują Ciebie:) Jeżeli chcesz zrezygnować z tej funkcji, wystarczy wyłączyć ją w ustawieniach bloga. "Polecane wpisy" będziemy stopniowo włączać na wszystkich blogach.

Druga zmiana to linkowanie tagów: od teraz wszystkie tagi będą kierować do globalnych stron tagu dla całej platformy. Dzięki temu czytelnicy Blox.pl będą mogli znaleźć najciekawsze i najnowsze wpisy na dany temat w jednym miejscu. Jeżeli chcesz, żeby Twoje tagi nadal kierowały do Twoich własnych stron tagowych, zaznacz taką opcję w ustawieniach.

Informujcie nas gdyby wspomniane zmiany nie działały poprawnie.

Komentarze (9)

Dodaj komentarz
 • elef7

  Chyba dobre

 • klaudka2013

  Fajne pomysły! :)

 • marzatela

  Też mi się podoba ten pomysł. Jestem za.

 • rozieblox

  Jest jakaś opcja, żeby ręcznie włączyć te polecane wpisy? Bo szukam w menu (nowym) i nie widzę...

 • marzatela

  No właśnie, ja szukam w starych ustawieniach i tez nie znalazłam, choć pod notką na niektórych blogach widzę te polecane linki.
  To gdzie one są?

 • bagienny

  Mieliśmy małą usterkę, która w nowym panelu nie pozwalała na zapisanie wprowadzonych zmian. W tym tygodniu wdrożymy.

 • agnieszka-kowarska

  Co do tagów, to wszystko fajnie, tylko w ten sposób nie mogę już przeszukać własnego bloga a tak było mi najwygodniej odnaleźć kilka wpisów z różnych kategorii, ale poruszających podobny problem. Właśnie chciałam przejrzeć swoje wpisy oznaczone m.in. jako "zarządzanie" a tu klops - dostaję paręnaście linków do tekstów, których niestety nie splagiatuję, bo nie są moje :P

 • Gość: [bookfa] *.cust.tele2.se

  Lubie nowosci, ktore wprowadzacie, ale mam pytanie: kiedy wreszcie wyjdziemy z demo w nowych szablonach? Kiedy wreszcie kiedy klikniemy np. w "skomentuj" bedziemy ladowac u gory strony, a nie jak teraz na samym dole, ze przewinac kilometr, zeby moc skomentowac i przeczytac komentrze?

 • marekolgier

  Pomysł dobry, fajnie że coś cały czas wprowadzacie, blog bardzo przejrzysty można śmiało tutaj zakładać sobie nowe blogi, jest to dość łatwe. Zawsze znajomym polecam tą platformę.

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci