Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

28 powodów, dla których warto wydać 1,23 złotego!

blox

Twój Facebook zapełnił się prośbami o głos w konkursie Blog Roku? Piszą do Ciebie znajomi blogerzy? Nie żałuj kilku złotych na smsy i głosuj! Pomagasz spełniać marzenia!

z19609762IBR

Jeśli robisz coś z pasją, rozwijasz jakieś hobby, oczekujesz wsparcia bliskich. Blogowanie to pasja, a dla coraz większej liczby osób również sposób na życie. Piszą, rozwijają się, oferują coś Wam – czytelnikom. Zaglądacie do nich po dobre słowo, poradę, uśmiech, wiedzę z odległej dla Was dziedziny, inspiracje. Odwdzięczcie się za to! Zagłosujcie na wybrane blogi w konkursie, wyślijcie na nie smsy. Dochód z smsów wspiera Fundację Dziecięca Fantazja.

12373149_974686455925348_2726187306124483520_n

Polecamy Wam szczególnie te blogi w konkursie Blog Roku:

Szary Burek

Pomiędzy bitami

Logistyka, biznes, edukacja

Matka po godzinach

Co mi się nawinęło przed obiektyw

Recenzentka

Popmusik

Matka Polka czytająca

Filmowy Hejt

Dziennik Bożeny Wąs

Blog o zwierzętach

Tam, gdzie kończy się droga

Bałkany znane i nieznane

Tata na medal

Łódź, tak właśnie ją widzę

Kilka słów do kawy

Bawaria nieobiektywnie

Villk

Rozum w poczekalni, serce na dłoni

Polityka jest dla ludzi - nikt się przy niej nie nudzi

Kolekcja map współczesnych

Wiercenie w codzienności

3000 stóp

Treit galeria

Twórczość radosna młodej mamy

Zakręcony wege obiad obiad

Piękno w powiększeniu

Jest ich 27 – 27 dobrych powodów, by wesprzeć dzieciaki z Fundacji.

A 28. powód, by głosować?

Postaw się w sytuacji blogera. Piszesz, tworzysz, uczysz się, starasz. Szukasz pomysłów na wpisy i każdego dnia zabiegasz o uwagę milionów ludzi w Internecie. To praca, całkiem ciężka. Wymaga systematyczności i nierzadko bardzo twardego tyłka, bo czytelnicy potrafią dopiec, czasem zupełnie niesłusznie. Pewnie, możesz to rzucić w cholerę, nikt nie zmusza do blogowania. Ale gdyby nie blogi, to w Internecie byłoby dość nudno! Poza tym uczysz się pisać, argumentować, a to przydaje się w innych dziedzinach życia. Raz do roku, gdy zgłaszasz się do konkursu Blog Roku, oczekujesz czegoś więcej niż lajk albo komentarz pod wpisem. Chciałbyś realnego wsparcia za swoje pisanie. Za te wszystkie miłe chwile, które ludzie spędzili u Ciebie na blogu. To niewiele, a Tobie doda skrzydeł, nawet jeśli okaże się, że głosów będzie za mało, by wejść do finału.

Próbujesz ludzi zachęcić do tego drobnego gestu, wielu się za to obraża. A przecież nie ma za co. Jeśli coś jest dla Ciebie ważne, to dlaczego nie poprosić o wsparcie?

Nie psiocz więc, gdy przeczytasz kolejną prośbę, gdy nagle wśród Twoich znajomych kilkunastu okaże się blogerami, którzy zaczepią Cię o głos. Konkurs się skończy, dzieciaki z Fundacji będą miały więcej radości, a blogerzy – cóż, im dodasz skrzydeł. Odwdzięczą się w kolejnych wpisach, szukając dla Ciebie jeszcze więcej ciekawych tematów. Bądź hojny!

 

 Zespół Blox.pl trzyma kciuki za wszystkich!

 

Agnieszka Durska, agnieszka.durska@agora.pl

 

 

Komentarze (14)

Dodaj komentarz
 • klaudka2013

  :) Dziękuję! <3

 • vitoos

  Od kilku lat myślałem, żeby wystartować i się wreszcie zdecydowałem. Nic nie stracę, a mogę wiele zyskać. Nowych gości bloga, którzy do tej pory o nim nie wiedzieli ;)

 • foton.3

  I znowu majne blogu tam nie widze :/

 • blox

  Foton - a byś linka dał, to deine blogu - jak startuje - dopiszemy!

 • Gość: [waan] *.amu.edu.pl

  Mańki też się polecają :) www.blogroku.pl/2015/zgloszenie/16,1820,Manki

 • lindeczek

  Bardzo podobnie o tym myślę, jak można przeczytać na łamach Kilka słów do kawy. Dodałbym tylko jedno, o czym napisałem tu: KFK na Blog Roku 2015 ...czyli spełnianie marzeń, o czym dziś nie wielu blogerów wie, albo pamięta, że konkurs na Blog Roku zawsze miał na celu wspieranie działalności charytatywnej. Że ów konkurs od samego początku, nie tylko miał wyłonić "najlepszego bloga", czy też vloga , blogerkę, albo blogera, ile właśnie jego podstawowym założeniem było wsparcie Fundacji Dziecięca Fantazja. I słusznie, bo przecież Ile jest wart uśmiech dziecka?
  ...czy tylko tę złotówkę i dwadzieścia trzy grosze?
  Czy zawracanie znajomym głowy na serwisach społecznościowych, to już za dużo?
  Czy proszenie o głosy w tym konkursie, to już zbyt wiele?
  Sami sobie odpowiedzcie na te pytania.
  Ja natomiast jestem pewien, że to właśnie dlatego warto wziąć udział w tym konkursie i wysłać tego smsa nie tyle z myślą o tym, że głosuję na blog koleżanki, czy kolegi, czy kogoś kogo w ogóle nie znam, ba ...czasem nawet i nie czytam regularnie, ale pamiętając jak wspaniale jest zobaczyć uśmiech w oczach dziecka.

 • dobrapracablog

  Głosujcie!! Warto!
  Przeczytałam dziś, że ktoś nie głosuje bo by zbankrutował ;) No cóż.. dla większości z nas koszt kawy na mieście to nie jest aż tak dużo. Warto inwestować w ludzi :)

 • augustc

  Ten konkurs to tylko zabawa. Blogi, które w niej wygrywają wcale nie są bardziej wartościowe od innych. Ale warto w niej wziąć udział z jednego powodu. Wsparcie dla Fundacji Dziecięca Fantazja. :)

 • e_d_y_s_q_a

  Dziękuję!

 • jtreit

  Serdecznie dziękuję za wyróżnienie życząc wszystkim sukcesów!

 • dosia1331

  Matka Polka Czytająca bardzo dziękuje za wyróżnienie :) Pozdrawiam serdecznie. Dominika.

 • recenzentka.blox.pl

  Bardzo dziękuję :-) :-) :-) Jesteście nieocenieni!!!

 • pewnytyper

  Szkoda, że mojego blogu nie ma, który jest bardzo cenny :(

  zakladsportowy.blox.pl/html

 • ilenka50

  W "moich" już zainwestowałam i namawiam gorąco wszystkich, by uczynili to samo. Walka w konkursie jest ostra, musimy się więc wspierać. I naprawdę nie żałujcie tych paru groszy dla ludzi, którzy wkładają mnóstwo serducha w to, co robią.

Dodaj komentarz

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci