Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

Jedyny w Polsce HOROSKOP dla blogerów! Zobacz, co czeka Cię w 2016 r.!

blox

Koniec roku to czas na podsumowania i planowanie. Planowaniu sprzyjają dobre wróżby, więc postanowiliśmy Wam je podsunąć wraz z listą najważniejszych tekstów na blogu Blox.pl. Oto horoskop blogera.

z18138982IBR

Czytelnicy przyzwyczaili się do tego, że raz na jakiś czas pojawia się u Ciebie notka, nie lubią więc żadnej zwłoki. Dlatego najlepiej planuj, zapisuj i trafiaj z tematami. Ponieważ jednak w życiu czasem wszystko staje okoniem, udaje karpia, np. wigilijnego, albo wywija inne nieprzewidziane numery, to nie jest Ci łatwo być zawsze w „Polecanych”. Wiemy! Blox przez cały czas służy Ci pomocą. Może nasz horoskop pomoże ogarnąć przyszłość i blogować z sukcesem według jasnych wytycznych, zapisanych w gwiazdach i na naszym blogu?

z18138983AA

Koziorożec (22.12–19.01)

W 2016 r. nie powinie Ci się kopytko na żadnej notce. Śmiało skacz po tematach jak górska kozica. Ważne byś był wytrwały i ambitnie dążył do celu. Czy celem ma być zasięg? Nie – drogi Koziorożcu! Zasięg to rzecz wtórna, pisz tak, by czytelnicy byli zadowoleni! A w razie wątpliwości, ekipa Bloxa doskoczy z pomocą.

Wodnik (20.01–18.02)

Pływasz już jak zawodowiec. Pomyśl o tym by, może upłynnić też blog? Wszak to najwyższy czas, by przynosił Ci dochody! Piszesz świetnie, żaden temat nie sprawia Ci trudności, czytelnicy mają do Ciebie zaufanie. Śmiało! Skacz na głęboką wodę i nic się nie bój.  Blox zawsze na czas podeśle szalupę, jakby co.

Ryby (19.02–20.03)

Jakie tam ryby! Prawdziwe rekiny blogosfery! Pożerają lajki, kliki i szery. W 2016 r. będzie podobnie. Może więc wypłyną na szerokie wody kolejnych sociali? Facebook zdobyty? To niech rekin połknie Instagram albo Twittera, a może Vine’a?

Baran (21.03 – 19.04)

Baran – zawsze pierwszy, zawsze najlepszy. Taki już Twój znak, czuj się więc zobligowany i nie spuszczaj z tonu. Zarzucaj ekipę Bloxową linkami do wpisów, niech promują! Główna Gazeta.pl ma być Twoja. 

Byk (20.04–22.05)

Co by tu wziąć na rogi, pytasz? W 2016 r. rozpraw się z SEO i nagłówkami! Do tej pory Ci nie szły? Podpytaj ekipę Bloxa, na pewno poradzą, jak skutecznie tytułować notki. I czytaj porady na bloxowym blogu! Poznałeś Tkaczyka? Najwyższy czas!

Bliźnięta (23.05–21.06)

Ciekawskie z Was stworzenia, drogie Bliźniaki. Wszędzie Was pełno, aż nam się w oczach dwoi. I dobrze, gdzie nie kliknąć tam Wy. W 2016 r. nie inaczej! W tym tempie mogą Wam się jednak skończyć pomysły. Może więc zacznijcie używać sprytnych narzędzi do blogowania? Notatki, zbieranie linków, pomysłów – na wszystko znajdziecie dobrą apkę!

Rak (22.06–22.07)

Hm… czyżby dopadł Cię kryzys twórczy i myślisz o wycofaniu się z bloga rakiem? Nic z tego drogi Raku! W 2016 r. staniesz się bardzo uszczypliwy. Zastosuj recycling treści, odśwież starsze notki, a nowe pomysły same wpadną! Czytaj też nasze porady, zaglądaj na Facebooka – zobacz, ile inspiracji!

Lew (23.07–23.08)

Jak Ty rykniesz, to aż wióry lecą na odległych krańcach Internetu! Słowem władasz niczym król, ale czas najwyższy ubrać swoje słowa w elegancki, nowoczesny szablon. Gdybyś miał kłopoty ze zmianą, ekipa Bloxa jest zawsze gotowa do pomocy. Napisz nam tylko na blox@agora.pl.

Panna (24.08–22.09)

Mistrzyni relacji. Żaden komentarz nie pozostaje bez odpowiedzi. W nadchodzącym roku, droga Panno bądź jednak uważna. Dowiedz się, jak radzić sobie z hejterami, zobacz, czy przypadkiem inni nie kopiują Twoich pomysłów. Im więcej wiesz, tym jesteś bezpieczniejsza!

Waga (23.09–22.10)

Droga Wago, nie ma co ważyć argumentów! W 2016 r. po prostu dołącz do Bloxa, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś! Tu Ci będzie jak w domu, zadbamy o Twój komfort, pomożemy w dostosowaniu szablonu i włączeniu ważnych wtyczek. Pokierujemy promocją Twojego bloga. Sama powiedz, na której platformie tak jest? No właśnie! Zapraszamy!

Skorpion (23.10–21.11)

Drogi Skorpionie, po co tyle jadu? Internety kochają tych, którzy tryskają dobrą energią! Nie klnij, nie złorzecz, pisz pozytywnie, a w 2016 r. zbierzesz za to same nagrody. Jakie? Od swoich czytelników!

Strzelec (22.11–21.12)

Strzelec, jak to strzelec, wie, co ustrzelić i robi to celnie. Jesteś mistrzem wyszukiwania doskonałych okazji, to do Ciebie dobijają się przyjaciele z prośbą o porady? 2016 r. należy do Ciebie. Staniesz się trendsetterem! Dziel się wiedzą jako ekspert albo linkami – ułatwiaj np. zakupy i sam zarabiaj na afiliacji.

 z18138977II

Nieważne, jakim znakiem jesteś! Dla wszystkich blogerów starczy u nas miejsca. Jeśli Twoi znajomi zastanawiają się nad założeniem blogów, poleć nas i podeślij np. takiej Durskiej na agnieszka.durska@agora.pl. Pomagamy, podpowiadamy, inspirujemy, byś z blogowania czerpał jak najwięcej korzyści.

Życzymy ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

i samych dobrych chwil w 2016 roku.

A póki co – cierpliwości, byś przeklikał się przez wszystkie linki! Jeśli nie miałeś do tej pory okazji przeczytać naszych tekstów – w święta pewnie się uda!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • szyperfisza

    Witam. Dzięki za fantastyczne słowa otuchy. Z potrzeby przyjemności przeczytałem wszystkie horoskopy. Piękna dawka motywacji. Koncentrat w pigułce. Pozdrawiam.

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci