Menu

Blog o Blox

Oficjalny blog o platformie blogowej Blox.pl

Blox patronuje konkursowi z SAMSUNG Galaxy S6 Edge: Granice przestają mieć znaczenie

blox

konkurs_s6_750x200

Drodzy Blogerzy,

Zapraszamy Was na konkurs, któremu patronuje Blox.pl. Możecie w nim wygrać najnowszy smartfon Samsung Galaxy S6 Edge, smartwatch Gears S, ładowarkę indukcyjną i voucher o wartośći 1000 zł na niezwykłą przygodę! Dodatkowo, dla Bloxowiczów są do wygrania nagrody specjalne: 5 Power Banków Samsung 8400 mAh.

 

image002


Konkurs trwa do 16 sierpnia. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie – „Jakie granice Ty przekroczysz z Galaxy S6 Edge?”. Odpowiedź zamieście w komentarzu pod postem konkursowym na blogu blox.blox.pl. Link do niej wyślijcie w zgłoszeniu na stronie konkursowej.


Możecie również odpowiedź na swoich blogach, link również zgłoście na stronie konkursowej. Wasza odpowiedź może mieć dowolny format – może to być tekst, do 250 znaków ze spacjami, video, zdjęcie, Wasz utwór muzyczny lub rysunek. Pamiętajcie, by oznaczyć ją hasztagiem #bezgranic.

„Samsung Galaxy S6 Edge: Granice przestają mieć znaczenie” – wygraj

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy pod adresem: www.samsung.com/pl/galaxys6/konkurs/

Komentarze (18)

Dodaj komentarz
 • dobrapracablog

  Granice są po to aby je przekraczać, zwłaszcza kiedy są za nimi nasze marzenia: tak w pracy jak i życiu. Z Galaxy będziemy pisać więcej o tym jak to robić i rejestrować nasze sukcesy w tej materii :) Stay Tuned :)

 • matma2014

  niewyobrażalnie trudną granicę życia bez tego smartfona :-)

 • Gość: [AgMiecz] *.swidnica.mm.pl

  Ten gość powinien go dostać: fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/paralotniarz-przelecial-przez-bialoruska-granice-skonczy-w-wiezieniu,563061.html

 • mantey

  z SAMSUNG Galaxy S6 Edge będę przekraczał każdą granicę wirtualną, czyli przez mapy goolge. Z takim telefonem można przejść przez każdą granicę i wirtualnie zwiedzić każde miejsce.

 • Gość: [alfaix] *.28.foxnet.com.pl

  Z Galaxy S6 edge zamierzam przekroczyć granice intensywności koloru, kontrastu i precyzji - zrobić telefonem zdjęcie, które wygra konkurs fotograficzny.

 • Gość: [Ola] *.dynamic.chello.pl

  Z Samsung Galaxy przekroczę swoje granice wytrzymałości i powszechnie znane granice wysokości! Będę z nim zdobywać koronę ziemi - być może to będzie pierwszy Samsung Galaxy na Kilimandżaro czy w bazie pod Mount Everest? :) A w międzyczasie bynajmniej nie będzie odpoczywał - będzie latał ze mną paralotnią i ze spadochronem!

 • Gość: [almil] *.play-internet.pl

  Z Samsungiem GALAXY S6 Edge przekroczę granice, które mojej miłości stawiają wyzwania życia. Pracuję, pracuję i pracuję. Coraz częściej widuję mojego pięcioletniego syna raz na kilka dni. Nie mogę patrzeć jak otwiera oczy, jak zasypia, przytulony do swojego kotka. Z Samsungiem codziennie dam mu ekranowego buziaka na dobranoc i powiem, że dzięki GALAXY S6 Edge może zawsze spojrzeć na swoją mamę - czy przez zapłakane, czy uśmiechnięte oczy. Z tym smartfonem przekroczę granice, które stawia przede mną życie mamy pracującej w oddali.

 • Gość: [eureca] *.slowacki.krakow.pl

  Każdy człowiek posiada granice według, których żyje. Granice e wyznaczają nasze życie w społeczeństwie. Z Samsungiem GALAXY S6 Edge nie ma żadnych granic. Tylko z samsungiem Galaxy S6 można sięgnąć po niemożliwe.

 • Gość: [Szalonooka] *.dynamic.gprs.plus.pl

  Granice jakie przekroczę z Samsungiem Galaxy S6, to granice wyższej świadomości blogera! Cały czas intensywnie rozwijam swojego bloga. Rozwijam też swoje umiejętności, co sprawia mi niesamowitą frajdę i dzięki temu czuję się spełniona. Jednak żeby być blogerem perfekcyjnym, należy ciągle inwestować, nie tylko w swoją wiedzę ale też sprzęt. Nic tak nie robi dobrze blogerowi jak porządny sprzęt, dzięki któremu może robić świetne fotki(tak z Galaxy S6 będą najlepsze!) , wreszcie mogłabym nagrywać video dla moich czytelników i robić lepszej jakości filmy na Vine. A może wreszcie przekonam się też do Snapczata? Zdecydowanie przekroczę wszelkie granice i bariery jakie stoją teraz na drodze mnie jako blogera i moich czytelników. Nie ma rzeczy niemożliwych, kto nie walczy nie jest zwycięzcą. Ja nauczyłam się walczyć o każdy szczyt! Bo każdy jest na wyciągniecie naszej ręki, każda granicę możemy przekroczyć, ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia :) #bezgranic

 • Gość *.gorzow.mm.pl

  ,,Cudowna rzecz stworzona dla świata ,, Wszelkie granice przestały mieć znaczenie .
  Pokonywanie barier na ziemi i w przestrzeni już nie istnieje . Z Samsung Galaxy S6 przekroczę granice marzeń i wyobrazni . Ludzka niemoc dotrze do miejsc dotychczas nie osiągalnych. Razem dokonamy wielkich rzeczy . Galaxy 6 sprawił że ,, więcej ,, stało
  się niemożliwe . #bezgranic

 • Gość: [Zajackaz] *.play-internet.pl

  Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myśleniowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało.
  Tak własnie mam patrząc na SAMSUNGa Galaxy S6 Edge. Jako odwieczny wróg Androida i zapalony iOS user nigdy bym nie pomyślał, że jakiś telefon z tym OS-em mi się spodoba, a tym bardziej Samsung. Cóż niespodzianki chodzą po ludziach. Myślę, że chęć posiadania tego telefonu przekracza moje granice.

 • Gość: [Zajackaz] *.play-internet.pl

  ,,Są takie rzeczy, których nie chcesz robić, przysięgasz, że ich nie zrobisz, zabraniasz sobie, a potem to nagle dzieje się samo. Nie da się ich nawet przeanalizować, nie podlegają procesom myśleniowym: dzieją się i już, pozostaje tylko patrzeć na siebie ze zdziwieniem i zapewniać, że nie ma w tym twojej winy, po prostu samo się stało.''

  Tak własnie mam patrząc na SAMSUNGa Galaxy S6 Edge. Jako odwieczny wróg Androida i zapalony iOS user nigdy bym nie pomyślał, że jakiś telefon z tym OS-em mi się spodoba, a tym bardziej Samsung. Cóż niespodzianki chodzą po ludziach. Myślę, że chęć posiadania tego telefonu przekracza moje granice.

  #bezgranic

 • Gość: [Greg] *.centertel.pl

  Granice z Samsungiem Gallaxy? Dla Samsunga nie ma granic!!!!

 • mseciu

  Granice perfekcji. Z krawędziami ideału. Edge.

 • raben23

  #bezgranic. Odpowiedz jest prosta zainstaluje aplikacje ktora wspiera osoby potrzebujace i bede przekraczal granice wytrzymalosci 10 tys krokow na dzien albo i wiecej ponadto stworze moze wlasnego bloga ponadto jak dostane tausena to zabiore kogs na wakacje #bezgranic

 • Gość *.play-internet.pl

  Galaxy przekracza wszystkie granice wszechświata nie tylko aparat,wyswietlacz lecz jego piękno wykonania przekracza wszystkie granice

 • Gość: [Marika] *.ssp.dialog.net.pl

  Moja córka strzela z łuku. Trenuje niemal codziennie. Nie do końca rozumiem, w czym rzecz.
  Powtarzalność ruchów, skupienie, setki strzał wycelowanych w ten sam punkt, minuty jedna po drugiej - podobne do siebie. To zupełnie niepodobne do nastolatki.
  Rozmawiamy o tym często. To znaczy ona mówi, a ja słucham. I nadal nic nie widzę, prócz tarczy i nieruchomego łuku. Ona się śmieje, bo wie, że ma swoją tajemnicę, a ja to szanuję, bo cieszę się nieziemsko, że w tym trudnym czasie buzujących hormonów, pokus i złych podszeptów, ona ma jakąś busolę.
  Dziś zabrała mnie na Archery World Cup we Wrocławiu. Widzisz?! zapytała z entuzjazmem. Przytaknęłam, choć prawdę mówiąc, było tak, jak myślałam: trochę hmdziwnie statycznie.
  A ona stała wczepiona w barierkę i rozgorączkowana mruczała: widziałaś, jak?, niemożliwe!, robię ten sam błąd, naprawdę, tyle że to łuk bloczkowy, więc, BRAWO!!!
  I pomyślałam, że powinnam to uwieczniać. Jej entuzjazm. Tu i teraz. Gdy jemy razem lody, gdy leżymy na trawie, i przymierzamy okulary, uciekamy przed deszczem, stoimy w korku, sprzątamy piwnicę. I jeszcze jedno: chciałabym zrobić jej zdjęcie, gdy strzela z łuku. Uwiecznić to, co niewidoczne gołym okiem: strzałkę wypuszczoną z cięciwy, w locie, w drodze do celu. Żeby powiedzieć jej kiedyś ależ tak, wiem, kochanie, rozumiem. Oprawiłabym tę fotkę. Powiesiła nad jej łóżkiem. Żeby nie zapomniała o marzeniach, nawet wtedy, gdy jej entuzjazm przygaśnie.
  Galaxy S6 może otworzyć mi oczy. Może zatrzymać czas. Wystarczy sięgnąć do kieszeni, teraz, żeby uwiecznić to, co nie zdążyło zatrzymać się pod powiekami.

 • Gość: [qboos] *.dynamic-ra-2.vectranet.pl

  O tobie mały ciągle marzę, O tobie mały ciągle śnię,
  Chciałbym popieścić twój ekranik i czule szeptać w uszko twe.

  Lecz wielka dzieli nas granica, Boś ty full wypas przecież jest,
  Ja jestem tylko zwykłym chłopcem, bez Ciebie w życiu jest mi źle.

  Lecz gdybym ja został zwycięzcą, zabrałbym Ciebie w cały świat,
  Nigdy się z tobą nie rozstawał, bez granic byłby cały świat.

Dodaj komentarz

© Blog o Blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci